FİRMA PROFİLİ

2001 yılı başında Ankara’da kurulan GLOBAL ANALİTİK LABORATUAR CİH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Türkiye’de yüksek teknolojik sistem sağlayan lider firmalardan birisidir. GLOBAL ANALİTİK LABORATUAR CİH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Fizik ve Kimya ARGE piyasasındaki profesyonel çözüm ihtiyacını görmüş ve bu amaçla kurulmuştur.

GLOBAL ileri teknoloji dünyasındaki sayılı firmaların temsilciliğini; ithalat, satış-pazarlama satış sonrası profesyonel servis hizmeti vererek yapmaktadır.

GLOBAL’in vizyonu, deneyimli uzmanları ile çok kaliteli çözümler sunmaktır. GLOBAL genç, istekli ve dinamik yapısıyla yeni ufuklara doğru vizyonu nu daha da genişletmektedir.

GLOBAL Üniversiteler; Kurum Araştırma Laboratuarları, Enstitüler, Askeri ARGE ve özel sektörün tüm endüstri alanlarına hizmet vermektedir.

Sektördeki gelişmeleri takip edip güncelleyen, tam bilgi donanımına sahip uzmanlarımızla GLOBAL, piyasanın ihtiyaç ve karakteristiğini kolayca tanımlar ve geniş aralıklı iş çözüm sunar.

Kısacası GLOBAL yüksek teknolojik laboratuar sistem/cihazları konusunda profesyonel bir firmadır. Biz kendimizi, müşterinin isteğine uygun çözüm bulan esnek bir ortak olarak görmekteyiz. Bu şekilde en iyisini yapmaktayız ve müşterilerimizi memnun etmekteyiz.